IVEPARTS
ul. Naramowicka 74, Poznań

KUP ONLINE LUB
ZADZWOŃ 606 476 688
Most IVECO – Stralis, Trakker, Eurocargo, Daily

Oferujemy oryginalny i zamienny most IVECO do modeli samochodów – Stralis, Trakker, Eurocargo, Daily

most iveco

Most Iveco wysokiej jakości

W naszej ofercie posiadamy oryginalny most Iveco oraz wysokiej jakości części zamienne do samochodów dostawczych Iveco StralisIveco TrakkerIveco Eurocargo oraz Iveco Daily.

Doświadczony zespół

Jesteśmy doświadczonym zespołem, gwarantujemy Państwu wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny. W razie problemu z wyborem części – fachowo doradzimy w wyborze odpowiedniego mostu do samochodu dostawczego i zaproponujemy Państwu najkorzystniejsze ceny. 

W ofercie posiadamy most Iveco do następujących modeli samochodów dostawczych:

  • most Iveco Stralis
  • most Iveco Trakker
  • most Iveco Eurocargo
  • most Iveco Daily
most iveco

Jeśli mają Państwo problem z wyborem most Iveco lub innych części Iveco – służymy Państwu pomocą na każdym etapie zamówienia.  

Posiadamy oryginalne, wysokiej jakości most IVECO do IVECO Daily, IVECO Stralis, IVECO Trakker, IVECO Eurocargo. Fachowo doradzimy, który most IVECO będzie pasować do Państwa modelu samochodu dostawczego. W naszym asortymencie, znajdą Państwo części w pełni dopasowane, gwarantujące im sprawne uruchomienie silnika. Gwarantujemy państwu najwyższą jakość naszego asortymentu, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny.

Za co odpowiedzialny jest most Iveco w naszym samochodzie dostawczym?

Most IVECO dostosowuje się do rodzaju pojazdu dostawczego. Jego rola to nieustanne przenoszenie momentu obrotowego do kół. Załamuje także jego przebieg pod kątem. Most IVECO zmienia prędkość obrotową, wielkość momentu, pozwala osadzić koła jezdne oraz elementy układu hamulcowego. Most Iveco również przenosi siły pionowe wynikające z ciężaru pojazdu i ładunku.

Obciążenia służą do przewozu ładunków wielotonowych, głównie w dużych samochodach ciężarowych i dostawczych – w tych pojazdach stosowane są most Iveco z pochwami, które są wykonane jako odlewy żeliwne albo sztywne konstrukcje. Kiedy samochód ma bardzo dużą ładowność, stosowane są dwa lub trzy most napędowe – są one podobne do zwykłych most napędowych aut z napędem na jedną oś. W przypadku, kiedy występuje sposób przeprowadzenia wału wejściowego przekładni głównej – stosuje szeregowy napęd most IVECO, a to pozwala na wyeliminowanie skrzyni rozdzielczej z układem napędowym.

Jeśli samochód porusza na trudnym terenie, używa napęd na tył i dwie osie kierowane, dzięki temu most Iveco napędowe trzeba wyposażyć w elementy układu kierowniczego. Z obu stron pochwy mostu znajduje głowica, dzięki której jest możliwość na obrotowe osadzenie zwrotnicy koła jezdnego, którym jest napędzane. Z nami, znajdą Państwo doskonałe rozwiązania do posiadanego most IVECO do modeli producenta, most IVECO Stralismost IVECO Trakkermost IVECO Eurocargomost IVECO Daily.

Jaki most Iveco wybrać do modelu mojego samochodu dostawczego?

W zależności od modelu samochodu dostawczego – most IVECO Stralismost IVECO Trakkermost IVECO Erocargomost IVECO Daily. Dobierając właściwy most Iveco oraz jego rodzaj, należy kierować Polskimi Normami i katalogami producentów.

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość oferowanego asortymentu, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. 

Możesz już teraz sprawdzić dostępność części Iveco

Sprawdź nasz sklep online i wybieraj spośród wielu części oryginalnych i wysokiej jakości części zamiennych. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo nabyć most Iveco – Daily, Stralis, Trakker, Eurocargo oraz pozostałe części Iveco. Części Iveco, których obecnie nie posiadamy na stanie, jesteśmy w stanie sprowadzić w bardzo krótkim czasie. Wystarczy, że wyślesz zapytanie lub zadzwonisz.