Login

Register

Login

Register

IVEPARTS ul. Naramowicka 74, Poznań
KUP ONLINE LUB ZADZWOŃ  606 476 688
Most IVECO – Stralis, Trakker, Eurocargo, Daily

Szukasz oryginalnych mostów napędowych do IVECO? Posiadamy oryginalne, wysokiej jakości most IVECO (IVECO Daily, IVECO Stralis, IVECO Trakker, IVECO Eurocargo). Fachowo doradzimy, który most Iveco będzie pasować do Państwa modelu samochodu dostawczego. Gwarantujemy państwu najwyższą jakość naszego asortymentu, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny.

Most IVECO dostosowuje się do rodzaju pojazdu dostawczego. Jego rola to nieustanne przenoszenie momentu obrotowego do kół. Załamuje także jego przebieg pod kątem. Most IVECO zmienia prędkość obrotową, wielkość momentu, pozwala osadzić koła jezdne oraz elementy układu hamulcowego. Most również przenosi siły pionowe wynikające z ciężaru pojazdu i ładunku.

Obciążenia służą do przewozu ładunków wielotonowych, głównie w dużych samochodach ciężarowych i dostawczych – w tych pojazdach stosowane są most IVECO z pochwami, które są wykonane jako odlewy żeliwne albo sztywne konstrukcje. Kiedy samochód ma bardzo dużą ładowność, stosowane są dwa lub trzy most napędowe – są one podobne do zwykłych most napędowych aut z napędem na jedną oś. W przypadku, kiedy występuje sposób przeprowadzenia wału wejściowego przekładni głównej – stosuje szeregowy napęd most IVECO, a to pozwala na wyeliminowanie skrzyni rozdzielczej z układem napędowym.

Jeśli samochód porusza na trudnym terenie, używa napęd na tył i dwie osie kierowane, dzięki temu mosty napędowe trzeba wyposażyć w elementy układu kierowniczego. Z obu stron pochwy mostu znajduje głowica, dzięki której jest możliwość na obrotowe osadzenie zwrotnicy koła jezdnego, którym jest napędzane. Z nami, znajdą Państwo doskonałe rozwiązania do posiadanego most IVECO do modeli producenta, most IVECO Stralis, most IVECO Trakker, most IVECO Eurocargo, most IVECO Daily.