Login

Register

Login

Register

IVEPARTS ul. Naramowicka 74, Poznań
KUP ONLINE LUB ZADZWOŃ  606 476 688
Rozrusznik IVECO – Stralis, Trakker, Eurocargo, Daily

Posiadamy oryginalne, wysokiej jakości rozrusznik IVECO (IVECO Daily, IVECO Stralis, IVECO Trakker, IVECO Eurocargo). Fachowo doradzimy, który rozrusznik IVECO będzie pasować do Państwa modelu samochodu dostawczego. W naszym asortymencie, znajdą Państwo części w pełni dopasowane, gwarantujące im sprawne uruchomienie silnika. Gwarantujemy państwu najwyższą jakość naszego asortymentu, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny.

Rozrusznik samochodowy, który jest silnikiem prądu stałego musi być niezawodny w swoim działaniu. Dzisiejsze rozrusznik budowane są w taki sposób, by były niezawodne (rozrusznik IVECO Stralis, rozrusznik IVECO Trakker, rozrusznik IVECO Eurocargo, rozrusznik IVECO Daily). Na ich budowę składają podstawowe części: wirnik, bieguny, komutator, szczotki oraz uzwojenie wzbrudzenia.

Kierowca nigdy nie powinien ignorować pierwszych objawów uszkodzenia. Pomimo braku możliwości określenia żywotności rozrusznika, nie wolno ignorować pierwszych objawów uszkodzenia, przed zbliżającą się awarią. Przy uruchamianiu samochodu, słychać nietypowe dźwięki, tak zwane zawieszanie rozrusznika, które polega na braku reakcji przy przekręcaniu kluczyka w stacyjce.

Na początek zaufaj specjaliście i upewnij, że problemem jest rozrusznik. W przypadku, kiedy kierowca wykorzystuje samochód rozrusznik IVECO na co dzień – pomoc jest nie tylko nieoceniona, jest też inwestycją w bezpieczeństwo na drodze. Pomimo braku możliwości określenia żywotności rozrusznik IVECO, nie wolno ignorować pierwszych objawów uszkodzenia, przed zbliżającą awarią.

Z nami, znajdą Państwo doskonałe rozwiązania do posiadanego rozrusznik do modeli producenta IVECO (rozrusznik IVECO Stralis, rozrusznik IVECO Trakker, rozrusznik IVECO Eurocargo, rozrusznik IVECO Daily). Jesli Twój rozrusznik IVECO Trakker w dobrym stanie i wystarczy wymienić w nim tylko szczotki czy tulejki – posiadamy również solidne części IVECO do rozruszników, które doskonale sprawdzą w Państwa instalacji.