IVEPARTS
ul. Naramowicka 74, Poznań

KUP ONLINE LUB
ZADZWOŃ 606 476 688
Rozrząd IVECO – Stralis, Trakker, Eurocargo, Daily

Oferujemy oryginalny i zamienny rozrząd IVECO do modeli samochodów – Stralis, Trakker, Eurocargo, Daily

Rozrząd Iveco wysokiej jakości

W naszej ofercie posiadamy oryginalny rozrząd Iveco oraz wysokiej jakości rozrządy zamienne do samochodów dostawczych Iveco StralisIveco TrakkerIveco Eurocargooraz Iveco Daily.

Doświadczony zespół

Jesteśmy doświadczonym zespołem, gwarantujemy Państwu wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny. W razie problemu z wyborem części – fachowo doradzimy w wyborze odpowiedniego rozrządu do samochodu dostawczego i zaproponujemy Państwu najkorzystniejsze ceny. 

rozrząd iveco
rozrząd iveco

W ofercie posiadamy rozrząd Iveco do następujących modeli samochodów dostawczych:

  • rozrząd Iveco Stralis
  • rozrząd Iveco Trakker
  • rozrząd Iveco Eurocargo
  • rozrząd Iveco Daily

Jeśli mają Państwo problem z wyborem rozrząd Iveco lub innych części Iveco – służymy Państwu pomocą na każdym etapie zamówienia.  

Posiadamy oryginalne, wysokiej jakości rozrząd IVECO do IVECO Daily, IVECO Stralis, IVECO Trakker, IVECO Eurocargo. Fachowo doradzimy, który rozrząd IVECO będzie pasować do Państwa modelu samochodu dostawczego. W naszym asortymencie, znajdą Państwo części w pełni dopasowane, gwarantujące im sprawne uruchomienie silnika. Gwarantujemy państwu najwyższą jakość naszego asortymentu, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny.

Czym jest rozrząd Iveco i jakie są objawy jego uszkodzenia?

Jednym z podstawowych mechanizmów w samochodzie jest rozrząd. Służy on do otwierania i zamykania zaworów w zsynchronizowany sposób, przekazuje napęd do osprzętu silnika np. Do pompy wody. Dzięki rozrząd IVECO do cylindrów trafia mieszanka. Zaniedbanie czynności serwisowych rozrząd może być fatalne – bez sprawnego rozrząd da jeździć. Skutki awarii tego mechanizmu mogą być jednymi z najdroższych w usunięciu. Jeśli rozrząd rozerwie, może spowodować poważne uszkodzenie silnika, co wiąże z wyższymi kosztami.

Zniszczeniu nie ulega tylko sam pasek, przestają działać też zawory, a to może skutkować bezpośrednim uszkodzeniem głowic i tłoków silnika. Jak w przypadku większości części, elementy mogą od siebie różnić w zależności od modelu pojazdu rozrząd Iveco – rozrząd IVECO Stralisrozrząd IVECO Trakkerrozrząd IVECO Eurocargorozrząd IVECO Daily itd. Nie da oszacować „zużycia” paska rozrządu, przez to wymiana go jest tym bardziej zalecana. Po okresie eksploatacji pasek nadal wygląda jakby nie był zużyty, mimo wszystko może zerwać.

Oryginalny czy używany rozrząd Iveco?

Przez bardzo poważne konsekwencje awarii elementów, zalecamy zakup części oryginalnych, najwyższej jakości. W dzisiejszych czasach, rynek jest pełen tanimi zamiennikami, które są bardzo słabej jakości. Przy wcześniej wspomnianych, ogromnych kosztach napraw, musimy pamiętać, że oszczędzanie na tego typu rzeczach, często jest bezcelowe.

Jeżeli kupujesz używane auto, którego historii znasz – polecamy wymienić rozrząd IVECO. Jeśli da określić daty ostatniej zmiany na podstawie faktury, bądź książki serwisowej, lepiej wydać na nowy rozrząd IVECO, niż wymianę całego silnika.

Zakup nowego paska rozrząd IVECO, należy wziąć pod uwagę w momencie kiedy długo nie korzystaliśmy z samochodu, przebieg auta jest różny dla rozrządów w innych modelach, doszło do wycieku oleju, na pasku widać uszkodzenia mechaniczne i w momencie gdy pomiędzy elementy dostał się brud. Posiadamy rozrządy do samochodów dostawczych IVECO Stralis, Trakker, Eurocargo, Daily najwyższej jakości.

Z nami, znajdą Państwo doskonałe rozwiązania do posiadanego rozrząd Iveco do modeli producenta IVECO (rozrząd IVECO Stralis, rozrząd IVECO Trakker, rozrządIVECO Eurocargo, rozrząd IVECO Daily). 

Jaki rozrząd Iveco wybrać do modelu mojego samochodu dostawczego?

W zależności od modelu samochodu dostawczego – rozrząd IVECO Stralisrozrząd IVECO Trakkerrozrząd IVECO Erocargorozrząd IVECO Daily. Dobierając właściwy rozrząd Iveco oraz jego rodzaj, należy kierować Polskimi Normami i katalogami producentów.

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość oferowanego asortymentu, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. 

Możesz już teraz sprawdzić dostępność części Iveco

Sprawdź nasz sklep online i wybieraj spośród wielu części oryginalnych i wysokiej jakości części zamiennych. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo nabyć rozrząd Iveco – Daily, Stralis, Trakker, Eurocargo oraz pozostałe części Iveco. Części Iveco, których obecnie nie posiadamy na stanie, jesteśmy w stanie sprowadzić w bardzo krótkim czasie. Wystarczy, że wyślesz zapytanie lub zadzwonisz.