W przypadku awarii łańcucha rozrządu Iveco, będziesz potrzebować nowego łańcucha lecz zaleca się wymianę wszystkich łańcuchów rozrządu Iveco w tym samym czasie, jeśli twój samochód ma więcej niż jeden. Tylko oryginalny rozrząd Iveco zapewni najlepszą pracę silnika.
Łańcuch rozrządu Iveco jest alternatywą dla paska rozrządu. Jego zadaniem jest kontrolowanie otwierania i zamykania zaworów silnika poprzez obracanie wałka rozrządu i wału korbowego z odpowiednią prędkością. Łańcuch rozrządu Iveco ulega zużyciu wraz z innymi częściami mechanizmu napędu łańcucha i powinien być wymieniany zgodnie z zaleceniami producenta. Oprócz spodziewanego zużycia ruchomych części mechanicznych, zużycie łańcucha rozrządu przyspieszą jeszcze rzadsze wymiany oleju, zanieczyszczony olej lub jego niski stan. Kiedy łańcuch rozrządu Iveco zużyje się, będzie się rozciągał, wpływając na zapłon i spowalniając otwieranie i zamykanie zaworów silnika Iveco. Może to spowodować osłabienie silnika i trudności z uruchomieniem, a także wytwarzać dziwne odgłosy, takie jak grzechotanie lub piski.
Pamiętaj że należy wymieniać całe komplety rozrządu, w przeciwnym razie łańcuch rozrządu Iveco może pęknąć i spowodować poważne uszkodzenie silnika.
W naszej szerokiej ofercie posiadamy oryginalne łańcuchy rozrządu Iveco.

Znaleziono 10 produkt/ów